
Ricky Risolles (reprise)
Dat heeft zo'n Indo tòg niet nodig...
De meest foute Indische theatershow van dit moment!
Waarom gooien Indo’s nooit wat weg, duurt afscheid nemen minimaal anderhalf uur en monden simpele discussies vaak uit tot familieruzies? Als je antwoord wil op deze vragen kom dan vooral niet naar deze show, want Ricky Risolles is terug!
Na een megasuccesvolle tour van zijn tweede theatershow gaat Ricky Risolles wederom het land in met ‘Dat heeft zo’n Indo tòg niet nodig…’. Met een mix van stand-up comedy, cabaret en muziek neemt hij je opnieuw mee op een on-Indische manier. Snel, gevat, hard en liefdevol. Hij is de Satisfyer die je nooit hoeft op te laden. Ricky Risolles sloopt het beeld dat de Indo alleen maar kan floreren op de achtergrond en nèt als op een eerste date, gaat hij ook nu weer graag met zijn billen bloot.
De show
Geflankeerd en geflambeerd door Tante Eus (Yvonne Groeneveld) en Laurens van Wessel (producer Frans Bauer) vertelt hij aan de hand van waargebeurde verhalen met een hoog grapgehalte, hoe hij de spoken in zijn eigen hoofd te lijf gaat. Nieuw- en laatkomer Peter Warlich sluit dit keer aan als muzikant om de boel compleet te maken. Als een eenheid van super antihelden sparen ze daarbij niemand noch zichzelf.
Waar zijn vorige show ging over verbinding, gaat zijn nieuwe show over groei en angst. Dus laat vooral je ego thuis bij je verwachting, neem je zelfspot mee, en ga gegarandeerd een heerlijke voorstelling tegemoet. En… niet alleen voor Indo’s!
Recensies:
Marion Bloem – “Een podiumbeest van de bovenste Indoplank”
Hetty Naaijkens (documentairemaakster) – “Ricky laat je kripoet lachen in een bombardement van Indische eigenaardigheden en gewoonten”
Veelgestelde vragen
Uitgestelde tickets houdt in dat je op de dag van de voorstelling om 00.01 uur je tickets per e-mail toegestuurd krijgt. We hebben deze keuze gemaakt om zo het doorverkopen van voorstellingstickets tegen te gaan. In je persoonlijke account kan je altijd je gereserveerde voorstellingen terugvinden. Daarnaast ontvang je twee dagen voor de voorstelling een servicemail met meer informatie over de voorstelling.
Ruilen of retourneren kan tot één week voor de voorstelling (niet voor de series). Stuur een e-mail naar servicebalie@hetpark.nl. Het aankoopbedrag, minus € 2,50 administratiekosten per kaart, blijft als tegoed staan. Dit tegoed is één jaar geldig en niet overdraagbaar.
Helaas is het niet mogelijk om via het internet een rolstoelplaats te reserveren. Je moet dit met de servicebalie regelen via e-mail, telefonisch of aan de balie.
Het is mogelijk om met een groep (15 personen of meer) een voorstelling te bezoeken. Wel is er eerst toestemming nodig van het betreffende gezelschap of de artiest. Groepsreserveringen kunnen aangevraagd worden door een email te sturen naar servicebalie@hetpark.nl.