Pieter Jan Belder en Rie Kimura
Concertstichting Johan Messchaert
Van Bach tot Corelli — barokke meesterwerken tot leven gebracht
Het duo Pieter-Jan Belder (klavecimbel) en Rie Kimura (barokviool) neemt het publiek mee op een bijzondere reis door de rijke wereld van de barokke vioolsonates. Van Biber en Muffat tot Corelli, Leclair en Bach, elk werk onthult de unieke klankkleuren, retoriek en expressieve kracht die deze muziek zo tijdloos maken.
Belder en Kimura spelen met precisie, levendigheid en intensiteit, geïnspireerd door de historische uitvoeringspraktijk, en laten zowel intieme, gevoelige adagios als sprankelende allegro’s schitteren.
Hun samenspel combineert technisch meesterschap met muzikale vrijheid, waardoor oude meesterwerken een nieuwe glans en levendige emotionele impact krijgen. Een fascinerend programma voor liefhebbers van kamermuziek en barokrepertoire.
Veelgestelde vragen
Uitgestelde tickets houdt in dat je op de dag van de voorstelling om 00.01 uur je tickets per e-mail toegestuurd krijgt. We hebben deze keuze gemaakt om zo het doorverkopen van voorstellingstickets tegen te gaan. In je persoonlijke account kan je altijd je gereserveerde voorstellingen terugvinden. Daarnaast ontvang je twee dagen voor de voorstelling een servicemail met meer informatie over de voorstelling.
Ruilen of retourneren kan tot één week voor de voorstelling (niet voor de series). Stuur een e-mail naar servicebalie@hetpark.nl. Het aankoopbedrag, minus € 2,50 administratiekosten per kaart, blijft als tegoed staan. Dit tegoed is één jaar geldig en niet overdraagbaar.
Helaas is het niet mogelijk om via internet een rolstoelplaats te reserveren. Neem hiervoor contact op met de servicebalie per e-mail, telefonisch of aan de balie.
Belangrijk: Heb je als rolstoelgebruiker een gewone stoel gereserveerd? Dan is het niet toegestaan om met een rolstoel de zaal in te gaan. Je moet zelfstandig de zaal in en uit te kunnen lopen. Dit is verplicht voor jouw veiligheid en die van andere bezoekers.
Als deze regels niet worden nageleefd, kan de toegang tot de zaal worden geweigerd.
Het is mogelijk om met een groep (15 personen of meer) een voorstelling te bezoeken. Wel is er eerst toestemming nodig van het betreffende gezelschap of de artiest. Groepsreserveringen kunnen aangevraagd worden door een email te sturen naar servicebalie@hetpark.nl.