Josephine B. wordt omringd door acht mannen in pak. Zij is het stralend middelpunt.

Josephine B. (try-out)

Met Channah Hewitt (TINA - De Tina Turner Musical & Les Misérables) als Josephine

Hamletzaal
€37,50
  • CJP €37,50

Nieuwe musical ‘Josephine B.’ in Het Park

‘Josephine B.’ vertelt het verhaal van ’s werelds bekendste revuester: Josephine Baker. Wie kent de dans in het pikante bananenrokje niet, dé grote doorbraak in Parijs voor de van origine Amerikaanse. Daarna gaat het snel. Pijlsnel. Begin jaren 20 van de vorige eeuw maakt Josephine haar debuut op Broadway en wordt zo de eerste zwarte ‘superster’.

Ze windt niet alleen het publiek om haar vinger, maar ook een hele reeks mannen. Als spionne sluit ze zich aan bij het Franse verzet. Ook gebruikt ze haar naam en roem in de strijd tegen rassendiscriminatie. Josephine Baker blijkt meer, zoveel meer te zijn dan een zangeresje gehuld in veren.

Een revuester geef je geen eigen musical. Een revuester geef je een eigen revue. Een spetterende, humoristische, ontroerende, verrassende, wervelende revue over haar turbulente leven. Met prachtige songs, waaronder enkele evergreens.

Met Channah Hewitt (TINA – De Tina Turner Musical & Les Misérables) als Josephine, omringd door acht knappe, dansende, zingende en spelende mannen en een vijfkoppig live-orkest.

Lees hier een leuke interview van Channah Hewitt: klik hier

Veelgestelde vragen

Ruilen of retourneren kan tot één week voor de voorstelling (niet voor de series). Stuur een e-mail naar servicebalie@hetpark.nl. Het aankoopbedrag, minus € 2,50 administratiekosten per kaart, blijft als tegoed staan. Dit tegoed is één jaar geldig en niet overdraagbaar. 

 

Ja, dat kan. Degene die de kaarten heeft gekocht, blijft wel de eigenaar en ontvangt dus (gewijzigde) informatie over de voorstelling via de mail.
Let op! Bij voorstellingen waarbij gebruik wordt gemaakt van Smart tickets kunnen kaarten niet worden weggeven.

Helaas is het niet mogelijk om via internet een rolstoelplaats te reserveren. Neem hiervoor contact op met de servicebalie per e-mail, telefonisch of aan de balie.

Belangrijk: Heb je als rolstoelgebruiker een gewone stoel gereserveerd? Dan is het niet toegestaan om met een rolstoel de zaal in te gaan. Je moet zelfstandig de zaal in en uit te kunnen lopen. Dit is verplicht voor jouw veiligheid en die van andere bezoekers.

Als deze regels niet worden nageleefd, kan de toegang tot de zaal worden geweigerd.

Het is mogelijk om met een groep (15 personen of meer) een voorstelling te bezoeken. Wel is er eerst toestemming nodig van het betreffende gezelschap of de artiest. Groepsreserveringen kunnen aangevraagd worden door een email te sturen naar servicebalie@hetpark.nl.

Arrangementen