De Wind en Wij (3+)
TG. Winterberg
Tg. Winterberg brengt prentenboek De Wind en Wij tot leven in Hoorn
Hoor je dat?
Dat is de Wind.
Zie je dat?
Dat ben jij.
Hoe ziet de wind eruit?
Waar gaat het naartoe als het niet langs je oren fluit?
En – kan je vrienden worden met iets dat je niet kunt vangen?
Voor dat je kwam, wist ik niet hoe je er uit zou zien. Hoe je zou ruiken, voelen of bewegen.
Takken rommelen, trommelen. Bladeren waaien en woeien; dat alles is de wind..
En de wind brengt jou.
Met weinig woorden en des te meer verbeeldingskracht
De wind brengt een meisje en een groot, harig wezen samen. Ze spelen, ontdekken, leren en beschermen elkaar.
Ze worden onafscheidelijk. Maar op een dag zijn ze uitgespeeld, en is het weer tijd om te vertrekken met de wind.
In De Wind en Wij blaast Tg. Winterberg het gelijknamige prentenboek van Kristof Devos en Claudia Jong met weinig woorden, maar des te meer verbeeldingskracht tot leven.
Voor iedereen vanaf 3 jaar.
Berenserie
Veelgestelde vragen
Uitgestelde tickets houdt in dat je op de dag van de voorstelling om 00.01 uur je tickets per e-mail toegestuurd krijgt. We hebben deze keuze gemaakt om zo het doorverkopen van voorstellingstickets tegen te gaan. In je persoonlijke account kan je altijd je gereserveerde voorstellingen terugvinden. Daarnaast ontvang je twee dagen voor de voorstelling een servicemail met meer informatie over de voorstelling.
Ruilen of retourneren kan tot één week voor de voorstelling (niet voor de series). Stuur een e-mail naar servicebalie@hetpark.nl. Het aankoopbedrag, minus € 2,50 administratiekosten per kaart, blijft als tegoed staan. Dit tegoed is één jaar geldig en niet overdraagbaar.
Helaas is het niet mogelijk om via internet een rolstoelplaats te reserveren. Neem hiervoor contact op met de servicebalie per e-mail, telefonisch of aan de balie.
Belangrijk: Heb je als rolstoelgebruiker een gewone stoel gereserveerd? Dan is het niet toegestaan om met een rolstoel de zaal in te gaan. Je moet zelfstandig de zaal in en uit te kunnen lopen. Dit is verplicht voor jouw veiligheid en die van andere bezoekers.
Als deze regels niet worden nageleefd, kan de toegang tot de zaal worden geweigerd.
Het is mogelijk om met een groep (15 personen of meer) een voorstelling te bezoeken. Wel is er eerst toestemming nodig van het betreffende gezelschap of de artiest. Groepsreserveringen kunnen aangevraagd worden door een email te sturen naar servicebalie@hetpark.nl.
Speciaal voor kindervoorstellingen hebben wij een beperkt aantal stoelverhogers (200 stuks). Deze zijn gratis verkrijgbaar bij de garderobe of staan klaar bij de ingang van zaal. De stoelverhogers zijn alleen geschikt voor kinderen. Uiteraard mag je ook je eigen stoelverhoger meenemen.
Ook voor kinderen dien je voor een voorstelling altijd een stoel te reserveren en te betalen. Natuurlijk is het wel mogelijk om je kind op schoot te nemen tijdens de voorstelling. Houd rekening met bezoekers achter je, want die kunnen hier hinder van ondervinden. In dat geval gaan wij er vanuit dat je je kind weer op de stoel naast je zet.
Uitzondering hierop is het ‘Peuter & Kleuter festival’ en de ‘Babyconcerten’. Alleen de allerkleinsten (baby’s en kinderen tot 1 jaar) die met hun ouders/broertjes en zusjes meegaan mogen op schoot van één van hun ouders zitten.