Vier personen poseren voor een roze achtergrond met muziekinstrumenten, waaronder een keyboard en twee gitaren. Ze dragen rode kleding en zijn omwikkeld met roze slingers. De sfeer is speels en kleurrijk.

De Sibling Show (6+)

Theater Sonnevanck

Kleine zaal - Othello
€17,50

Wie wil met mijn broertje ruilen?

Broers en zussen in alle soorten en maten! Kleine irritante zusjes, grote betuttelende broers, een oudere zus die alles mag, een lief babybroertje dat iedereen lief vindt. Komt dat zien! Tweelingen als twee druppels water, een enigst kind, een veel oudere halfbroer. Alle keus! Rowan kijkt z’n ogen uit. Vandaag mag hij zijn kleine broertje inruilen voor een nieuwe. Eindelijk is hij van dat jengelende joch af. Maar wie zal hij kiezen? En hoe weet hij of dat de beste keus is?

Grote broers, kleine broertjes, grote zussen en kleine zusjes

Siblings. Je houdt van ze, je wordt gek van ze! Je maakt ruzie met ze, je wil niet zonder ze. Je bent trots, je bent stikjaloers. Je lijkt op ze, je wil niet op ze lijken. Want van buiten lijk je misschien op elkaar, maar van binnen voel je je totaal verschillend.

Familie, muziek en mythische verhalen

De Sibling show is een jazzy muziektheatervoorstelling over familie in alle soorten en maten. De acteurs Bart en Remco Sietsema & Simon en Hannah Boer zijn muzikale alleskunners én daarnaast broers en zussen. Hun persoonlijke verhalen worden vermengd met siblings uit bekende sprookjes en mythologieën: Hans & Grietje, Kaïn & Abel, Castor & Pollux, Tommie & Annika en vele anderen.

Na afloop

Na afloop van de voorstelling zal er in de foyer iets meegegeven worden dat het publiek uitnodigt na te praten over de voorstelling en gedachten te delen. Speels, laagdrempelig en uitnodigend.

Drie personen op een stapelbed met verschillende gezichtsuitdrukkingen

Berenserie

Dit zijn bijzondere jeugdvoorstellingen waar wij de prijs zo laag mogelijk proberen te houden. Zo doen we ons best om theater toegankelijk te houden voor alle kinderen! Creëer ook dit jaar uw eigen Berenserie! Kies 3 Berenvoorstellingen en betaal maar € 40,-.
Bestel serie

Veelgestelde vragen

Uitgestelde tickets houdt in dat je op de dag van de voorstelling om 00.01 uur je tickets per e-mail toegestuurd krijgt. We hebben deze keuze gemaakt om zo het doorverkopen van voorstellingstickets tegen te gaan. In je persoonlijke account kan je altijd je gereserveerde voorstellingen terugvinden. Daarnaast ontvang je twee dagen voor de voorstelling een servicemail met meer informatie over de voorstelling.

Ruilen of retourneren kan tot één week voor de voorstelling (niet voor de series). Stuur een e-mail naar servicebalie@hetpark.nl. Het aankoopbedrag, minus € 2,50 administratiekosten per kaart, blijft als tegoed staan. Dit tegoed is één jaar geldig en niet overdraagbaar. 

 

Helaas is het niet mogelijk om via het internet een rolstoelplaats te reserveren. Je moet dit met de servicebalie regelen via e-mail, telefonisch of aan de balie.

Het is mogelijk om met een groep (15 personen of meer) een voorstelling te bezoeken. Wel is er eerst toestemming nodig van het betreffende gezelschap of de artiest. Groepsreserveringen kunnen aangevraagd worden door een email te sturen naar servicebalie@hetpark.nl.

Bij onze jeugd en en familievoorstellingen hanteren we een minimumleeftijd. Dat doen we om je een richtlijn te geven. De adviesleeftijd is gebaseerd op de inhoud en/of de stijl van de voorstelling. Maak je eigen inschatting of dit ook passend is voor jouw (klein)kind. We wensen jullie veel plezier!

Bezoek Het Park