De nog grotere slijm musical (6+)
Slijm is terug! Groter, spectaculairder en met nog meer slijm!
De musicalhit is terug!
Met bekende gezichten en grote hits is deze familiemusical een feest der herkenning.
Benji (gespeeld door Matheu Hinzen) komt op de school terecht van Fleur (Judith van der Wijst) en Victoria (Anique Dreamon). Maar al snel blijkt dat slijm helemaal niet meer zo populair is als hij dacht… Nu zijn rol daardoor uitgespeeld lijkt, schakelt hij de hulp in van speelgoedfabrikant Dominicus Duff. Alleen… die zit toch in de gevangenis? En daar begint een gloednieuw slijmavontuur!
Met de grote hits ‘Slijm is Alles’, ‘Gek op Slijm’ en ‘Adrenaline’. En geen zorgen: je hoeft het eerste deel niet gezien te hebben, want één ding is zeker… iedereen is gek op slijm!
Van bioscoophit tot theatersensatie
Een musical vol kleur, humor, dans, spanning en natuurlijk… slijm! Voor fans van de films én musicalliefhebbers een feest der herkenning, maar ook voor wie de wereld van Slijm nog niet kent is dit gloednieuwe verhaal een onvergetelijke theaterervaring. De makers van de populaire films, NewBe en theaterproducent BazarMedia presenteren een spiksplinternieuwe Nederlandse familiemusical boordevol energie, hits en hilariteit. Eén ding is zeker: iedereen is gek op slijm!
Quotes uit recensies
De Grote Slijmmusical (Deel 1) werd in 2025 genomineerd voor een musicalaward voor ‘Beste Familiemusical’.
De Grote Slijmmusical (Deel 1) ontving in 2024 ‘Het Gouden Ticket’ voor méér dan 25.000 verkochte tickets.
Veelgestelde vragen
Uitgestelde tickets houdt in dat je op de dag van de voorstelling om 00.01 uur je tickets per e-mail toegestuurd krijgt. We hebben deze keuze gemaakt om zo het doorverkopen van voorstellingstickets tegen te gaan. In je persoonlijke account kan je altijd je gereserveerde voorstellingen terugvinden. Daarnaast ontvang je twee dagen voor de voorstelling een servicemail met meer informatie over de voorstelling.
Ruilen of retourneren kan tot één week voor de voorstelling (niet voor de series). Stuur een e-mail naar servicebalie@hetpark.nl. Het aankoopbedrag, minus € 2,50 administratiekosten per kaart, blijft als tegoed staan. Dit tegoed is één jaar geldig en niet overdraagbaar.
Helaas is het niet mogelijk om via internet een rolstoelplaats te reserveren. Neem hiervoor contact op met de servicebalie per e-mail, telefonisch of aan de balie.
Belangrijk: Heb je als rolstoelgebruiker een gewone stoel gereserveerd? Dan is het niet toegestaan om met een rolstoel de zaal in te gaan. Je moet zelfstandig de zaal in en uit te kunnen lopen. Dit is verplicht voor jouw veiligheid en die van andere bezoekers.
Als deze regels niet worden nageleefd, kan de toegang tot de zaal worden geweigerd.
Het is mogelijk om met een groep (15 personen of meer) een voorstelling te bezoeken. Wel is er eerst toestemming nodig van het betreffende gezelschap of de artiest. Groepsreserveringen kunnen aangevraagd worden door een email te sturen naar servicebalie@hetpark.nl.