Bettina Holwerda
Laat maar
Bettina Holwerda voor het eerst solo in Het Park!
Na volle zalen met haar hitshows #Perfect en SAMEN zet Bettina Holwerda een nieuwe stap: voor het eerst solo in het theater. In de show ‘Laat Maar’, losjes gebaseerd op haar gelijknamige bestseller, neemt ze je mee in een avond die voelt als een gesprek met je beste vriendin, maar dan nóg grappiger en eerlijker. En dan zit er ook nog eens een strakke live band naast, die het net dat extra’s geeft.
Over groots denken in een wereld die je soms klein houdt.
Over te veel willen en te veel voelen.
En ondertussen proberen het allemaal een beetje leuk en gezellig te houden.
Met haar herkenbare humor, zelfspot en ontwapenende eerlijkheid, waarmee ze online al duizenden vrouwen raakt, legt Bettina precies bloot wat we allemaal denken, maar niet altijd hardop zeggen. ‘Laat Maar’ is een warme, muzikale en bevrijdende avond waarin je jezelf gegarandeerd herkent. Waar je om moet lachen, misschien even stil van wordt en vooral weer voelt… Ik ben niet de enige.
Veelgestelde vragen
Uitgestelde tickets houdt in dat je op de dag van de voorstelling om 00.01 uur je tickets per e-mail toegestuurd krijgt. We hebben deze keuze gemaakt om zo het doorverkopen van voorstellingstickets tegen te gaan. In je persoonlijke account kan je altijd je gereserveerde voorstellingen terugvinden. Daarnaast ontvang je twee dagen voor de voorstelling een servicemail met meer informatie over de voorstelling.
Ruilen of retourneren kan tot één week voor de voorstelling (niet voor de series). Stuur een e-mail naar servicebalie@hetpark.nl. Het aankoopbedrag, minus € 2,50 administratiekosten per kaart, blijft als tegoed staan. Dit tegoed is één jaar geldig en niet overdraagbaar.
Het is mogelijk om met een groep (15 personen of meer) een voorstelling te bezoeken. Wel is er eerst toestemming nodig van het betreffende gezelschap of de artiest. Groepsreserveringen kunnen aangevraagd worden door een email te sturen naar servicebalie@hetpark.nl.
Helaas is het niet mogelijk om via internet een rolstoelplaats te reserveren. Neem hiervoor contact op met de servicebalie per e-mail, telefonisch of aan de balie.
Belangrijk: Heb je als rolstoelgebruiker een gewone stoel gereserveerd? Dan is het niet toegestaan om met een rolstoel de zaal in te gaan. Je moet zelfstandig de zaal in en uit te kunnen lopen. Dit is verplicht voor jouw veiligheid en die van andere bezoekers.
Als deze regels niet worden nageleefd, kan de toegang tot de zaal worden geweigerd.