Patrick Duijtshoff en Judith van den Berg als talkshowpresentatoren in Alle kinderen stinken

Alle kinderen stinken (6+)

Patrick Duijtshoff & Judith van den Berg

Kleine zaal - Othello
€17,50

Een interactieve kindervoorstelling over nepnieuws, sensatiezucht en talkshowchaos

Op tv en internet draait het om sensatie en ‘juice’: nepnieuws, ruzie, vechtpartijen, kwaadsprekerij. Alle middelen zijn geoorloofd om zo veel mogelijk kijkers en klikkers te trekken. Maar wanneer slaat de stemming om? Wanneer is het niet meer leuk? Alle kinderen stinken is een knallende, lekker anarchistische én interactieve voorstelling over sensatiezucht en zelf nadenken, met een flinke dosis chaos en humor.

Presentatoren Marco en Liesbeth vervelen zich verschrikkelijk in hun populaire talkshow. Elke dag zit er weer een of andere professor of BN’er die allemaal saaie dingen zegt over betrouwbare onderzoeken. Maar de kijkcijfers dalen en dalen. Marco en Liesbeth moeten elke keer iets sensationeel nieuws verzinnen om hun talkshow te redden: Alle kinderen stinken! Gaandeweg raken ze verstrikt in hun eigen leugens en weten ze niet meer wat waar is en wat niet. Komen ze hier nog wel uit?

Hoe gaan we om met al dat opgeblazen nieuws op tv? Razende reporters manipuleren en verdraaien wat er werkelijk wordt gezegd. In Alle kinderen stinken stapt het theaterpubliek de wereld van de talkshows binnen: een flashy decor, meerdere tv-schermen, funky jingles en een bonte stoet aan personages. In deze georchestreerde chaos gaat alles lekker snel en wordt het publiek deelgenoot én medeplichtig.

Bekroonde makers Patrick Duijtshoff & Judith van den Berg

Patrick Duijtshoff (bekend van De Theatertroep) en Judith van den Berg (van Best Friends van De zAAk A, winnaar Zilveren Krekel 2025) maakten in 2022 een korte versie van deze voorstelling voor de KinderParade. Dat was een daverend succes waar de betrokkenheid en verontwaardiging van het jonge publiek vanaf droop. “We willen met humor en verwarring kinderen, en eigenlijk ook volwassenen, uitdagen om kritisch te blijven nadenken en niet blind mee te lopen met de massa.”

Berenserie

Ook dit jaar heeft Schouwburg Het Park bijzondere Berenvoorstellingen voor een lage prijs, zodat theater toegankelijk blijft voor alle kinderen. Bestel 3 voorstellingen voor €40,-.
Bestel serie

Veelgestelde vragen

Helaas is het niet mogelijk om via internet een rolstoelplaats te reserveren. Neem hiervoor contact op met de servicebalie per e-mail, telefonisch of aan de balie.

Belangrijk: Heb je als rolstoelgebruiker een gewone stoel gereserveerd? Dan is het niet toegestaan om met een rolstoel de zaal in te gaan. Je moet zelfstandig de zaal in en uit te kunnen lopen. Dit is verplicht voor jouw veiligheid en die van andere bezoekers.

Als deze regels niet worden nageleefd, kan de toegang tot de zaal worden geweigerd.

Het is mogelijk om met een groep (15 personen of meer) een voorstelling te bezoeken. Wel is er eerst toestemming nodig van het betreffende gezelschap of de artiest. Groepsreserveringen kunnen aangevraagd worden door een email te sturen naar servicebalie@hetpark.nl.

Ruilen of retourneren kan tot één week voor de voorstelling (niet voor de series). Stuur een e-mail naar servicebalie@hetpark.nl. Het aankoopbedrag, minus € 2,50 administratiekosten per kaart, blijft als tegoed staan. Dit tegoed is één jaar geldig en niet overdraagbaar. 

 

Bezoek Het Park